phone +90 212 872 19 81
phone

Kalite Politikamız

Öndökümlü Betonarme Yapı Elemanların Projelendirme, Üretim ve Montaj Hizmetleri Sunumu konularında faaliyette bulunan kuruluşumuzun kalite politikası aşağıda tanımlanmıştır.


• Standart/ların, Yasal Şartların, Müşterilerinve diğer ilgili tüm tarafların öngördüğü ve mutabık kalınan ve/veya uygulanmak zorunda olunan tüm şartları karşılayarak; proseslerin her aşamasında PUKÖ (Planla- Uygula- Kontrol Et- Önlem Al) döngüsü ile, tüm personelin katılımını sağlayarak KALİTELİ ÜRETİM yapmak.

• Her tür AR-GE çalışmasını yaparak; sistemin gelişmesini sağlamak, personel eğitimini sağlayarak hataları asgari düzeye indirmek ve kaynakları optimum olarak kullanarak EKONOMİK ÜRETİM yapmak.

• Değişik tasarımlar geliştirerek; uygun çözümler üretip, sözleşme şartlarını tam olarak karşılayıp, işin her aşamasında müşteri ile diyalogu sağlayarak MUTLU MÜŞTERİ kazanmak.

• Kaliteli ve ekonomik üretim ve mutlu müşteri sonuçlarını sürekli kılabilmek için oluşturulan yönetim sistemi şartlarına sürekli uyulacak ve yönetim sisteminin etkinliği, ilgili taraflardan alınan geri beslemeler ve yönetim sisteminin gözden geçirilmesi yöntemleri ile SÜREKLİ İYİLEŞTİRİLECEKTİR.

Yönetim Kurulu Bşk.
Feyzi ERBAŞ